جزییات خبر

توزیع 500 هزار لیتر انواع فراورده های نفتی در مناطق سیل زده استان گلستان

(یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۱۲

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان از توزیع 500 هزار لیتر انواع فراورده های نفتی در مناطق سیل زده استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت گلستان، عیسی افتخاری ضمن اعلام این خبر گفت: با استقرار جایگاه عرضه سوخت سیار در شهرستان آق قلا 70 هزار لیتر بنزین به خودروهای امدادی و قایق های موتوری امداد رسان توزیع شده است.

وی همچنین از توزیع حدود 350 هزار لیتر نفتگاز به خودروهای سنگین، ماشین آلات راهداری و  تراکتورهایی که مشغول فعالیت و امداد رسانی در مناطق سیل زده می باشند خبر داد.

این مقام مسوول اظهار داشت: 35 هزار لیتر نفت سفید به خانوارهای قابل دسترسی گرفتار در سیلاب و اماکن اسکان اضطراری در مناطق سیل زده توزیع شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان بیان کرد:باتوجه به گستردگی سیلاب و نیاز به امداد رسانی از طریق بالگردهای هلال احمر، سپاه و ارتش، حدود 26 هزار لیتر فراورده JP4 جهت سوخترسانی به این بالگردها توزیع شده است.

وی افزود:با یاری خداوند متعال و تلاش شبانه روزی و بی وقفه همکاران بسیجی در سطح منطقه و تمهیدات اتخاذ شده و باتوجه به گذشت حدود 20 روز از وقوع سیل گسترده در سطح استان گلستان، عملیات سوخترسانی و خدمات دهی به سیل زدگان و امدادرسانان و خودروها و ماشین الات امدادی به خوبی انجام شده و هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

 

تصویر مدیر منطقه
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

گرگان -  خیابان جمهوری - روبروی هتل طهماسبی - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه گلستان

کدپستی : 4918996858

 

مرکز مخابرات منطقه :32431510_32421510

روابط عمومی :       32420553