جزییات خبر

اعلام آمادگی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان جهت سوخترسانی در فصل تابستان

(یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۵۴

با ورود به فصل تابستان و افزایش حجم مسافرتهای برون شهری، شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان جهت سوخترسانی مطلوب و مطمئن به مسافرین تابستانی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت منطقه گلستان، مدیر منطقه ضمن اعلام این مطلب افزود: با برنامه ریزیهای انجام شده ذخیره سازی مطلوبی از فراورده های نفتی بخصوص بنزین در انبارهای نفت استان صورت گرفته و با هماهنگی انجام شده با مدیران مجاری عرضه سوخت، شرکتهای حمل و نقل فراورده های نفتی، و رانندگان نفتکش، شرایط بسیار مناسبی برای سوخترسانی مطلوب به مسافرین تابستانی و زائرین معزز حضرت ثامن الحجج(ع) فراهم شده است.

عیسی افتخاری ضمن قدردانی از تلاش و مساعی مالکین و مدیران جایگاهها و کلیه زحمتکشان عرصه سوخترسانی از آنان خواست، با توجه به مسافر خیز بودن استان گلستان و افزایش حجم تردد در مسیرهای مواصلاتی استان و به تبع آن افزایش عرضه بنزین و نفتگاز در جایگاهها، نسبت به خرید بموقع فراورده ای نفتی مورد نیاز  جهت ارایه خدمات مطلوب و مناسب به هموطنان عزیز اقدام نمایند.

وی خاطر نشان کرد، همکاران و کارشناسان شرکت در واحدهای مختلف برنحوه فعالیتهای جایگاهها از لحاظ ایمنی و فنی و همچنین کیفیت و کمیت فراورده های نفتی عرضه شده در قالب تیمهای بازرسی نظارت ویژه و مستمر دارند و خواهند داشت.

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان ضمن آرزوی اوقاتی خوش برای مردم شریف استان و مسافرین عزیز از آنان درخواست کرد ضمن رعایت نکات ایمنی در هنگام سوختگیری در جایگاهها و پرهیز از شتابزدگی، هرگونه نقطه نظر، انتقاد یا پیشنهاد خود نسبت به نحوه فعالیت مجاری عرضه سوخت را از طریق شماره 09627(مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران) مطرح و پیگیری نمایند.

در حال حاضر 131 باب جایگاه عرضه سوخت(73 باب جایگاه عرضه فراورده مایع و 58 باب جایگاه CNG) با پراکندگی مناسب در استان گلستان وجود دارد که خوشبختانه تمامی آنها فعال و آماده خدمات رسانی به مراجعین محترم می باشند.

 

عکس مدیر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

گرگان -  خیابان جمهوری - روبروی هتل طهماسبی - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه گلستان

کدپستی : 4918996858

 

مرکز مخابرات منطقه :32431510_32421510

روابط عمومی :       32420553