جزییات خبر

بازدید گروه معین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان از ناحیه گنبد کاووس

(شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸) ۱۵:۵۵

گروه معین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان به ریاست مدیر این منطقه، از ناحیه گنبدکاووس، تاسیسات و عملیات این ناحیه و مرکز کنترل سوخت مرزی اینچه برون بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه گلستان این بازدید با هدف شناسایی مشکلات، نقاط قوت و ضعف و نظارت بر اجرای دقیق دستورالعملها و روشهای اجرایی جاری و رسیدگی به مسائل و نیازمندیهای کارکنان انجام شد.

بر پایه این گزارش، در نشست پایانی که بمنظور جمع بندی گزارشات بازدید برگزار شد، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای رییس و کلیه کارکنان ناحیه جهت سوخترسانی مطلوب به مصرف کنندگان در سه ماهه ابتدایی سال جاری، باتوجه به شروع فصل تابستان و افزایش تردد، لزوم آمادگی همه جانبه جهت خدمات دهی مناسب و مطمئن به مسافرین محترم و هم استانیهای عزیز را خواستار شد.

عیسی افتخاری، استفاده بهینه از منابع و ظرفیتهای موجود، لزوم تشویق نیروهای متعهد، موثر و پیشرو در سازمان باهدف ارتقا بهره وری را مورد تاکید قرار داد و بر ضرورت تشکیل گروههای معین خوشه ای مناطق همجوار با منطقه گلستان تحت عنوان"گروه تشریک مساعی" با هدف استفاده از ظرفیتها و توانمندسازی اشاره کرد.

 گروه معین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان متشکل از مدیر منطقه(بعنوان رییس)، معاونین، روسای واحدها و کارشناسان واحدها بصورت دوره ای(زمانبندی شده و سر زده) از مراکز تحت پوشش این منطقه بازدید بعمل می آورد تا ضمن تامین کمبودها(تامین منابع لازم برای انجام فرایندها)، از رویه ای واحد و یکنواخت در اجرای اطلاعیه ها و دستورالعملهای ابلاغی استفاده گردد.

 

گروه معین گنبد
گروه معین گنبدگروه معین گنبدگروه معین گنبد


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

گرگان -  خیابان جمهوری - روبروی هتل طهماسبی - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه گلستان

کدپستی : 4918996858

 

مرکز مخابرات منطقه :32431510_32421510

روابط عمومی :       32420553