جزییات خبر

گروه معین اصلی ستاد شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران:

عملکرد منطقه گلستان را مناسب و مطلوب ارزیابی کرد

(سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸) ۰۹:۴۶

رییس گروه معین ستاد شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران در نشستی با کارکنان منطقه گلستان، ارزیابیهای انجام شده از عملکرد این منطقه را مناسب و مطلوب دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان، علی اکبر نژاد علی در این نشست هدف از بازدید گروه معین را دیدار چهره به چهره با مدیران و کارکنان مناطق و شناخت چالشها حوزه فعالیت آنان عنوان کرد و افزود: با بررسیهای انجام شده از نحوه عملکرد منطقه گلستان در واحدهای مختلف ستادی و عملیاتی و نواحی چهارگانه (گرگان،گنبد،کردکوی و مینودشت)، عملکرد شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان مناسب و مطلوب ارزایابی شده و تلاش، همت و مساعی کارکنان منطقه ستودنی و قابل تقدیر است.

عیسی افتخاری، مدیر منطقه گلستان نیز ضمن قدردانی از زحمات گروه معین گفت: بررسی عملکرد منطقه در اجرای اطلاعیه ها و دستورالعملهای شرکت و یکسان سازی روشهای اجرایی و فرآیندی و شناخت نقاط قوت و ضعف آنها هنگام اجرا، باعث هم افزایی و توانمندسازی در ارایه خدمات بهتر و مطلوبتر خواهد شد.

گروه معین اصلی ستاد شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران متشکل از یک تیم 14 نفره در سفری سه روزه به منطقه گلستان از نواحی تابعه، تاسیسات انبارهای نفت گرگان و گنبد، مرکز سوختگیری هواپیمایی گرگان و مجاری عرضه استان بازدید و روند سوخترسانی را بررسی و ارزیابی کرد.

 

نشست گروه معین اصلی98 2
نشست گروه معین اصلی98 4
نشست گروه معین اصلی98 3
نشست گروه معین اصلی98 1نشست گروه معین اصلی98 5

 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

گرگان -  خیابان جمهوری - روبروی هتل طهماسبی - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه گلستان

کدپستی : 4918996858

 

مرکز مخابرات منطقه :32431510_32421510

روابط عمومی :       32420553